Bohaterowie

Sophie Mercer
Grzeczna, miła, koleżeńska, przyjazna dziewczyna. Dopóki jej ktoś nie zdenerwuje. Jej ojciec jest szefem Rady, a na niej ciąży obowiązek przejęcia stanowiska, po jego śmierci. Jej najlepszą przyjaciółką jest Jenna. U płci przeciwnej ceni szczerość, nieśmiałość i delikatność.
Jennifer "Jenna" Talbot
Uwielbia swoje włosy. Ogólnie jest lesbijką, lecz w pewnym momencie się to zmieni. Kocha nad życie swoją przyjaciółkę Sophie, ponieważ tylko ona nie uważa jej za potwora. Jest jedynym uczniem-wampirem w Hex Hall.Amy Mercer
Zakochana we wszystkich członkach One Direction, "w związku" z Liamem. Jej przyjaciółka, Emily ich nie znosi, ale toleruje to ze względu na przyjaźń. Jest mroczną czarownicą, ale nie demonem. Magia nie idzie jej zbyt dobrze, dlatego została wysłana do szkoły dla Prodigium.


Alexander "Cal" Callahan
Narzeczony Sophie. Jest białym czarodziejem, dlatego jego magia nie może się równać z magią dziewczyny, ale w porównaniu do niej umie uzdrawiać. Jest najlepszym uzdrawiaczem na świecie. Przyjął posadę ogrodnika tylko po to, by spędzać więcej czasu z Sophie.
Niall "Nialler" Horan
Harry "Hazza" Styles
Louis "Lou" Tomlinson
Liam "Liaś" Payne
Zayn "Zen" Malik
Perrie Edwards
Archer Cross
(na życzenie Jennifer)


2 komentarze:

  1. Ja nwm jaki Ty masz pomysł na tego bloga, ale JAK MOGŁAŚ NIE UWZGLĘDNIĆ NASZEGO KOCHANEGO ARCHERA?! Ja się pytam, JAK?!!!! Jenna <3

    OdpowiedzUsuń